InformaceNovinkyRekonstrukceŘeporyjeStavbyZahradnictví

Rekonstrukce zahradního centra v Řeporyjích, Praha 5

Pozor! Zahradní centrum Řeporyje je omezeném provozu z důvodu rekonstrukce.
Centrum rostlin, keřů, květin a dalších doplňků pro zahradu v městské části Řeporyje prochází velkou rekonstrukcí a přístavbou.
Po dokončení stavby se na místě bývalé vnitřní části zahradnictví bude nacházet o dost vyšší a modernější vnitřní prostranství i se skleníky a sklady.


V omezeném stavu je řeporyjské zahradnictví jen kvůli menšímu výběru plastů, keramiky, okrasných kamenů a menšímu místa pro zaparkovaní.
Jinak je vše bez problémů a všeho ostatního je tu pořád spousta.
Pokud si chcete nakoupit něco pro vaši zahradu, můžete dorazit v této otevírací době
Pondělí až pátek 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 16:00
Neděle zavřeno.

Zahradnictví Řeporyje se nachází v ulici Ořešská (most v ulici Ořešská se rekonstruoval) a kousek od benzínky Fato, Valentar Auto a od nových firemních budov, které se právě staví.
Před zahradnictvím se potom nachází autobusová stanice Mrákovská, kde zastavují linky 352 a 301 a vedle se najdete stáj s koňmi.
Přesná adresa zahradnictví na Praze 5 je Ořešská E10, 15500 Praha – Řeporyje. (mapa pod textem)

Stavba

V zahradnictví v Řeporyjích se staví nové vnitřní prostory, kde se nacházet budou pokladny a doplňky pro květiny a zahradu.
Jak je vidět na fotografii jedná se o stavbu jen ze železné konstrukce, je to z důvodu vedení vysokého napětí.
Stavba začala již v lednu 2020 a bude dokončena na podzim roku 2020.
Po dokončení se můžete těšit na novou vstupní halu (nejspíše i skleník) a na větší výběr produktů pro vaše zahrady od značek Natura, Gardena, Floria, Agro cs, Neudorff, Fiskars, Kristalon a Plastkon v Zahradním centrum Řeporyje.

0 Shares