DětiInformaceNovinkyPraha 13Sport

JEREMI SPORTOVNÍ CENTRUM slaví 5. narozeniny.

Akce byla zrušena z důvodu nařízení vlády o zrušení veřejných akcí nad 100 lidí.

JEREMI, SPORTOVNÍ CENTRUM slaví 5. narozeniny. Sportovní hala Jeremi kterou najdete na rohu ulic Jeremiášova (která je nově zrekonstruovaná) a Mukařovského na Praze 13 slaví v těchto dnech 5. výročí své existence. Sportovní hala Jeremi vyrostla na místě památkově chráněné historické stavby, která dlouho odolávala nové výstavbě. Po zrušení památkové ochrany byla zdemolována a na místě vyrostla velká budova nákupního centra BILLA. V průběhu let v budově byla ještě například prodejna automobilů NISSAN, ale i ta po krátké době ukončila svou činnost. Hala byla celá zrekonstruována a přistavěla se velká část k původní stavbě. Od roku 2015 sportovní hala Jeremi slouží lidem převážně z Prahy 13 a mimo sportovního vyžití nabízí třeba posezení v místní restauraci. V sobotu 14.3.2020 slaví SPORTOVNÍ CENTRUM JEREMI 5. narozeniny a rádi Vás přivítají na různých akcích.

Všechny sporty jsou v tento slavnostní den jen za 50,-. ZDARMA jsou turnaje a trenéři připravené k Vaší službě. Na turnaje dětí i dospělých je potřeba se zaregistrovat na těchto e-mailech:

E-mail

  • SQUASH – ruda.squash@gmail.com,
  • BADMINTON – badminton@jeremi.cz,
  • STOLNÍ TENIS – janecek@jeremi.cz.
  • Na sporty je potřeba se rezervovat na rezervačním systému: http://rezervace.jeremi.cz/sports jde o tyto sporty: Badminton, Squash, Stolní tenis, Skupinové lekce, Boxerský sál, Sauna, Horolezecká stěna, MMA. Můžete si vyzkoušet též trénink s našimi trenéry ( možno bez registrace – na kurtech ) Večer se můžete těšit na večerní párty s kapelou BIG COVERS
0 Shares