AutaInformaceNovinkyPraha 5Rekonstrukce

Rekonstrukce ulice Jeremiášova, Praha 5, Stodůlky.

Od 18. 11. 2019 je uzavřena z poloviny silnice Jeremiášova Praha 5, Stodůlky v úseku od Jeremi sport do křižovatky Jeremiášova, kde se propojuje s ulicí Archeologická (dóle na Velké Ohradě).
Uzavírka je v obou směrech a vždy druhý pruh je otevřen od prosince se uzavírka přesunula na druhou polovinu, konec je naplánován na 18. prosince 2019.
V průběhu rekonstrukce se bude pracovat na výměně asfaltu s lokální opravou podkladních vrstev a bude vyznačeno nové dopravní označení.
V ranních hodinách se zde také tvoří dlouhé kolony směr centrum a Radlická.
Začátek uzavírky zhoršila silniční provoz na křižovatce u Jeremi sport, kde se propojují silnice Jeremiášova x Smíchovská x Mukařovského, tvoří se zde dlouhé kolony až do městské části Řeporyje.
V jednom pruhu se nachází odbočka po 5 metrech od křižovatky do obchodu Peugeot Citroën Centrum Domanský je zde silniční označení STOP.
Také si dávejte pozor na odbočku směr Velká Ohrada nebo Lidl ( ulice: Červeňanského ) je zde bbá viditelnost přes silniční vyznačení.
Do obchodu s automobily – Auto Jeremiášova se přes rekonstrukci jezdí z ulice K Sopce, na tu se dostanete na odpočce doprava na ulici Na Hvížďalce a poté zase do prava.
Konec rekonstrukce silnice Jeremiášova se nachází v dolní části Velké Ohrady kde se propojují silnice Jeremiášova x Na Hvížďalce x Archeologická (která vede od Obchodního Centra Lužiny).

0 Shares