InformaceLidlNovinkyPraha 13Rekonstrukce

Rekonstrukce obchodu Lidl, Červeňanského – Praha 13

Po celé Praze je potravinářský řetězec Lidl velmi rozšířený. Výjimkou není ani Praha 13, kde najdete rovnou tři obchody Lidl. Dva v horní části Stodůlek a jeden na Velké Ohradě. Moderní prostředí a velice dobrý sortiment nabízí Lidl ve všech obchodech jako například na Velké ohradě v ulici Červeňánského. V něm proběhne rekonstrukce, která potrvá od 3. 7. 2021 do začátku září.


Lidl

Lidl je německý potravinářský řetězec, který je rozšířený ve 26 státech Evropy a pobočku má také ve Spojených státech amerických. Celkem ve 27 státech jich je přes 10 tisící obchodů značky Lidl, například v Česku je jich 237. Pokud jste již někdy navštívili Lidl, mohli jste si všimnout moderního prostředí, které je každých pár let odměňováno. Výjimkou není ani Lidl na Velké ohradě, toho ale zatím nově zmodernizované prostory čekají.

Rekonstrukce

Rekonstrukce obchodu Lidl v ulici Červeňánského byla zahájena začátkem července a bude trvat přes celé letní prázdniny. Během nich by mělo dojít k modernizaci vstupní haly a postupně celého obchodu. Stavět se nebude jen v přízemí, ale také na střeše, kde má vzniknout druhé patro pro kancelářské prostory. Vchod do obchodu by měl vypadat podobně jako je například v Lidlu na Nárožní, kde bude ve vstupní / výstupní hale více prostoru.

Na všechny novinky v obchodě si počkáme do začátku září 2021.


Razítka které nezachycují bakterie - Mocroban. Razítka Duchoň Řeporyje, centrum razítek.
Razítka Duchoň Řeporyje Praha 5, Praha – západ a Praha 13.

0 Shares