InformaceNovinkyPraha - západPraha 5Žena

Nová autobusová zastávka linky 130 a 246 – Holýšovská

Nové autobusové zastávky u makra jsou v ulicích Jeremiášova a Jáchymovská.
V Praze 5, Řeporyje jsou od poloviny července 2019 dvě nové autobusové zastávky, nacházející se u Makra a v ulicích Jeremiášova a Jáchymovská.
Zastávky jsou pojmenované Holýšovská.
Autobusové linky 130 a 246 zastavující na zastávce Holýšovská jezdí ze Zličína směr čísl. 130Chaplinovo náměstí (Barrandov) a  čísl. 246Zbraslav.
Autobusová zastávkaHolýšovská směr Řeporyje a dále na Barrandov se nachází v ulici Jáchymovská a 100 m. od velkoobchodu Makro, zastavují zde linky 130 a 246.
Druhá autobusová zastávkaHolýšovská směr Zličín je na ulici Jeremiášova a 50 m. od areálu Základní a speciální školy Trávníčkova, zastavují zde linky 130, 246.
Autobusové linky 130 a 246 jezdí:
Linka 130 jezdí z Chaplinovo náměstí (Barrandov) na Zličín a po stejné trase i zpět přes zastávky – Chaplinovo nám., Poliklinika Barrandov, Štěpařská, Nový Slivenec, Opálová, K Holyni, Slivenec, Za Farou, Zahrádky, Řeporyjské nám., Hlávkova, Holýšovská, Stodůlky, Lýskova, Bavorská, Obchodní centrum Sárská, Zličín.
Linka 246 jezdí ze Zbraslavi na Zličín a po stejné trase zpět i přes zastávky -Zbraslavské nám., Most Závodu míru, Lahovice, Přístav Radotín, Přeštínská, Vrážská, U Jankovky, Nádraží Radotín, Prvomájová, Safírová, V Sudech, Cementárna Radotín, U Lomů, Loj my, Cikánka, Maškův mlýn, Zadní Kopanina, Zmrzlík, Zahrádky, Řeporyjské nám., Hlávkova, Holýšovská, Stodůlky, Lýskova, Bavorská, Obchodní centrum Sárská, Zličín.

V blízkosti těchto zástávek se bude stavět nový obchodní centrum Lidl.