InformaceNovinkyPsí denZvířata

Psí den 2021, Praha 13

Jste psí nadšenci nebo máte svého mazlíčka psa? Pokud ano, tak jako každý rok nezapomeňte na první zářijovou sobotu. Tuto sobotu, tedy 4. září 2011 se totiž uskuteční Psí den v centrálním parku na Lužinách.


O čem je psí den a na co se můžete těšit?

Den, který je určen jen pro vašeho hlídače, začíná v 11:00 a konec je naplánovaný na 18:00. I tento rok, nebude chybět sraz všech psích ras a konečné rekordní sčítání všech pejsků, které se na tuto akci dostavili (proto nezapomeňte při příchodu se zaregistrovat aby se i váš pes počítal), protože rekordy jsou od toho aby se překonávali. Dále se můžete těšit na spoustu psích soutěží, informací, zajímavostí a hlavně na spoustu psů. Součástí zajímavého a pestrého programu bude například soutěž ve skoku do výšky nebo rychlost. Mimo psích sportovních aktivit jsou v programu zakomponované naučné přednášky o zdraví a první pomoci vašeho mazlíčka. Jednou z nich bude například první pomoc při otravě.

Stejně jako v předešlých letech se zde budou nacházet stánky s pejskama, které pořád svého majitele hledají. Pokud by jste si rádi někoho vybrali, tak na to nebudete sami, protože s výběrem pejska z útulku Vám pomůžou známé české osobnosti. A tedy pokud dorazíte nezapomeňte se zde zastavit, kdo ví, třeba odejdete s větším počtem noh než jste přišli. Jako každý rok se ve stánků českých útulků budou nacházet tzv. sběrná místa. Zde budete moci odložit věci, které by jste rádi darovali do útulků. Pokud ale doma nic nemáte, můžete si zde i něco zakoupit a tak pomoc dobré věci. Tento rok zde budou útulky Dogpoint, Voříškov a Dočasky.

Na programu je toho ještě spousta, ale něco musejí mít organizátoři této psí akce schovaného jako překvapení. Dorazte tedy 4. září 2021 do centrálního parku Lužiny na Praze 13.

Vstupné i zápisné na psí den na Lužinách je zdarma.

Více informací najdete na: ww.psiden.cz

0 Shares