Třebonické letní hry 2021, Třebonice

Před pár dny odstartovali letní olympijské hry v Tokiu. Tyto hry ale nejsou jediné, které se toto léto uskuteční. Sbor dobrovolných hasičů Třebonice ve spolupráci s ÚMČ Praha 13 a KD Mlejn si i tento rok připravili letní Třebonické hry.

Již po 21. se v městské části Třebonice na Praze 13 odehrají letní hry v netradičních disciplínách. Přijďte poslední sobotu letních prázdnin 28. 8. si zasoutěžit nebo jen pořádně za fandit. Soutěžit se bude již řečeno v netradičních disciplínách jako je běh přes plovoucí lávku nebo slalom s kolečkem. V průběhu dne bude k dispozici občerstvení a doprovodný program, který je zajištěn SDH Třebonice, KD Mlejn a ÚMČ Praha 13. K večeru zahraje také živá hudba v podání skupiny VYNYL BAND. Pro diváky je vstup na Třebonické hry zdarma.

Pro soutěžící / účastníky

Pokud se chcete letních her zúčastnit, musíte splnit je pár požadavků. Prvním požadavkem, je sestavení tříčlenného družstva, v jedno družstvu by měl být jednotný poznávací oděv (dres). Druhým požadavkem je věk 15+. Třetím a zároveň posledním je zaplatit startovné 200 kč. Nic víc již není potřeba. Pokud se tedy her v Třebonicích chcete zúčastnit tak se zaregistrujte na emailu: f.jordak@seznam.cz.

Program dne

Čas
od 12:30 Prezentace družstev
13:00 Zahájení her
17:00Předpokládané ukončení soutěží
17:15Vyhlášení vítězů, slavnostní ukončení her
18:00Živá hudba – kapela VYNYL BAND
22:00Ukončení akce

Všichni účastníci a diváci musí dodržet aktuální ten den platná protiepidemická opatření.

Zde se uskuteční Třebonické letní hry 2021

Datum

28 Srp 2021
Expired!

Čas

12:00

Umístění

Hráz Třebonického rybníka, Praha 13
ulice K Řeporyjím, Třebonický rybník,
0 Shares